Michał Kamiński to nadzwyczajny szafarz naszej Archidiecezji, ale przede wszystkim kochający mąż i ojciec, który potrzebuje naszej pomocy. Kiedyś służył innym i był pomocny wszystkim, którzy tego potrzebowali. Teraz on sam potrzebuje pomocy. W listopadzie 2016 roku zdiagnozowano u niego przewlekłą białaczkę limfatyczną. Michał jest już po dwóch cyklach chemioterapii, a obecnie jest w trakcie terapii podtrzymującej, która niestety bardzo osłabia jego organizm. 


Szansą dla Michała jest lek nowej generacji, który w wielu krajach jest podstawowym lekiem podczas tej choroby. W Polsce jest on dopuszczony, ale nasz kolega nie dostał zgody od Ministerstwa Zdrowia na indywidualną terapię. Miesięczne kilkunastotysięczne koszta leczenia rodzina musi pokrywać sama. 

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w pomoc dla Michała. Potrzebna modlitwa oraz finansowe wsparcie. Można to uczynić na wiele sposobów. Najprostszy z nich to przekazanie 1% w rozliczeniu podatkowym. Jeśli ktoś chciałby też w innej formie przekazać pomoc Michałowi proszony jest o kontakt z administracją strony. Pamiętajmy, że Michał jest jednym z nas, a "braci się nie traci!"
Za każdy gest życzliwości, za każdą przysłowiową złotówkę bardzo serdecznie dziękujemy. Bardzo prosimy również o przekazywanie innym tej informacji. 


Szczegółowe informacje można uzyskać również klikając w link poniżej.

-> 
www.fundacjaavalon.pl  <-

Tam również są podane inne możliwości pomocy Michałowi
jak przelew, sms czy darowizna. 


Michał jesteśmy z Tobą!